Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk
prihlásiť

Sladká paprika - semená

Stromy a rastlin... 544 ďalších ponúk | Predchadzajúci Ďalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 1 €
Sledovať
Dátum: 17. 2. 2017, Typ: Predaj, Druh: Semená a priesady, Lokalita: Spišská Nová Ves
Predám semená sladkej papriky:

- Hamík – sladká „baby“ (detská) paprika s menšími plodmi, ktoré dosahujú veľkosť cca. 5 – 7 cm. Sú lahodné, sladké a takmer bez semien. Plody sú žltej, červenej alebo oranžovej farby. Rastliny sú stredného vzrastu a poskytujú veľký počet plodov. Paprika je vhodná aj na pestovanie v nádobách.
Balenie – 20 semien žltej farby – 1€ + poštovné
Balenie – 20 semien červenej farby – 1€ + poštovné
Balenie – 20 semien oranžovej farby – 1€ + poštovné

- Mini Bell Chocolate – sladká paprika trpasličieho vzrastu, ktorá rastie ako malý krík. Produkuje obrovskú úrodu malých plodov hranatých tvarov, ktoré počas dozrievania menia farbu zo zelenej na čokoládovo-hnedú. Balenie – 10 semien – 1€ + poštovné.

- Anthea - je veľmi skorá odroda papriky určená na pestovanie v skleníkoch alebo aj vonku na slnečnom mieste. Dobre znáša aj chladnejšie podnebie. Plody sú veľké, dlhé 14 – 20 cm, široké 6 – 8 cm a vážia 120 – 210 g. Sú zelenožlté až svetložlté, v úplnej zrelosti stredne až tmavo červené, hrubostenné, aromatické, jemne pálivé až pálivé s vysokým obsahom vitamínu C. Po odstránení žílnatiny sú plody veľmi sladké, až lahodné. Balenie - 20 semien – 1€ + poštovné.

- Kápia – sladká paprika, ktorej plody počas dozrievania menia farbu zo zelenej na červenú. Dužina je silná, nepálivá, jemná a aromatická. Vhodná na priamu konzumácii, do šalátov, ale i na konzervovanie.
Balenie – 20 semien – 1€ + poštovné.

- Marconi Purple - talianska odroda sladkej papriky, ktorá vytvára dlhé a štíhle plody (cca. 17 cm), ktoré zrejú zo zelenej až po lesklú fialovú farbu. Najlepšie chutia keď sú čiastočne alebo úplne zrelé. Vynikajúce sú do zeleninových šalátov, ktorým dodajú jedinečnú chuť a farbu, tiež na vyprážanie, pečenie a plnenie.
Balenie – 15 semien – 1€ + poštovné.

- Golden California Wonder – spoľahlivá odroda sladkej papriky, ktorej plody sú najprv zelené a postupne zrejú do zlato-žltej farby. Vhodné sú do zeleninových šalátov, kde poskytujú vynikajúci kontrast pri umiestnení s červenou a zelenou odrodou. Použiť možno aj na varenie či plnenie.
Balenie – 15 semien – 1€ + poštovné.

Iné semená v ďalších mojich inzerátoch.
Predajca:
Zuzana
Všetky inzeráty - 98 inzerátov
Lokalita:
Spišská Nová Ves
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://dom.bazar.sk/16955373-sladka-paprika-semena/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné